جایزه بهترین سامانه حمل ‌و نقل هوایی

جایزه بهترین سامانه حمل ‌و نقل هوایی

به گزارش پایگاه رسانه‌ ای خطوط هوایی ترکیه ، خدمات حمل و نقل بین المللی ترکیش کارگو موفق به دریافت جایزه بهترین سامانه حمل و نقل هوایی شد.

شرکت Payload Asia که مرکز آن در سنگاپور است، این جایزه را به پاس خدمات شبانه ‌روزی و بی‌ وقفه ترکیش کارگو علی ‌رغم مشکلات و محدودیت‌ ها در سال 2020 به این شرکت اهدا کرد. به دلیل همه‌ گیری کرونا مراسم اهدای جوایز که به صورت مجازی برگزار شد. در مراسم اهدای جوایز بیش از 60 کارشناس صنعت، نمایندگان شرکت‌ های هواپیمایی و کارگو، کارشناسان فناوری اطلاعات، نمایندگان اپراتورهای اکسپرس شرکت کردند.

معاون ترکیش کارگو در این رابطه اظهار داشت: این جایزه ارزشمند و جوایز جهانی که در طول سال دریافت کردیم، نقطه عطف مهمی است که کیفیت خدمات، برتری عملیاتی و رضایت مشتری نشانه موفقیت‌های پایدار و استانداردهای ماست.

 ترکیش کارگو، بخش حمل نقل خطوط هوایی ترکیه با پرواز به بیش از 300 مقصد مختلف در 124 کشور جهان، به ارائه خدمت می پردازد. همچنین ترکیش کارگو به 95 نقطه از جهان با پرواز های مستقیم محموله و بار جابجا می ‌کند. این شرکت با زیرساخت‌ های موجود و سرمایه گذاری ‌های جدید، روز به روز کیفیت ارائه خدمات خود را افزایش می ‌دهد. ترکیش کارگو به عنوان بهترین برند حمل و نقل هوایی اروپا قصد دارد تا سال 2023 در ردیف یکی از پنج برند برتر حمل و نقل هوایی جهان قرار گیرد.